Zbiórka makulatury 2.0

23 października 2013 | | Napisz komentarz czytaj dalej

Kochani ogłaszamy kolejną mobilizację przed zbiórką makulatury. Już w piątek przed budynkiem naszej Szkoły stanie kontener, który tylko czeka aby go zapełnić. Ale to nie wszystko.

Nasze kontenery staną aż w czterech różnych lokalizacjach. Wszystko po to, aby ułatwić Wam dostarczenie makulatury z miejsca pracy czy zamieszkania. W najbliższy weekend nie musicie już przewozić papierów, kartonów itp. przez pół miasta ale wystarczy odszukać najbliższą lokalizację naszego konteneru i tam wrzucić zawartość.

Informacja o zbiórce znajduje się również na naszym profilu na FB, zachęcamy Was do udostępniania oraz polubienia naszego profilu.

Dzięki ostatniej zbiórce udało nam się zebrać ponad 1500 zł. Pieniądze te zasilą fundusz potrzebny do adaptacji boiska przy naszej Szkole. Złożyliśmy już zamówienie na drewniany zestaw rekreacyjny. Czekamy tylko na dopełnienie formalności od strony prawnej i do dzieła. Mamy nadzieję, że nasze dzieci już niedługo będą mogły korzystać z nowego miejsca  „rozrywki”.

A to wszystko także dzięki Waszej odpowiedzi na apel o zbiórce. Teraz też na Was liczymy. Razem możemy więcej. W naszej Szkole znajdują się plakaty dotyczące zbiórki. Jeśli ktoś z Was mieszka w pobliżu lokalizacji zbiórek (chociaż niekoniecznie) i może powiesić gdzieś plakat, np. przy sklepie, aptece itp. to bardzo prosimy, aby pobrać go ze stolika przy wejściu do szkoły i po prostu zawiesić w danym miejscu.

 

Jeśli wiecie tez, że jakaś społeczność w sposób szczególny zaangażowała się w zbieranie makulatury to napiszcie do nas na adres: a my przygotujemy specjalne podziękowanie.

W zbiórce wspomagały nas do tej pory Drukarnia Kopia a także Wydawnictwo Muzyczne Polihymnia. Serdecznie dziękujemy !!!

skrzydla_makulatura_2

Zbiórka makulatury

Tagi:

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij