Skrzydła świątecznie

2 stycznia 2021 | czytaj dalej

W tym roku nieco inaczej wyglądało nasze świąteczne spotkanieWyjątkowo zapraszamy Was do oglądania muzycznych i artystycznych niespodzianek w internecie. Skrzydła świątecznie zachwyciły również w czasie pandemii!

Każdego dnia aż do Świąt Bożego Narodzenia publikowaliśmy przygotowane z uczniami nagrania, w których wzięli udział: odyseuszeosoby grające na różnych instrumentach oraz odlotowi wokaliści. Filmiki nagraliśmy w ramach projektu „Krok po kroku, najpiękniejsze w całym roku – idą święta”. Nad pracami pieczę objęła p. Renata Barańska-Gumieniak przy współpracy z p. Sebastianem Piechem, który był opiekunem technicznym przedsięwzięcia.  Odyseusze wraz z trenerami zaangażowani zostali do stworzenia inspirujących zagadek świątecznych. Zachęcamy gorąco do ich oglądania, lajkowania, komentowania oraz ponownego udostępniania.

 

I niech Boże Narodzenie będzie w Waszych sercach każdego dnia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie nagrania na Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=3bj04S_63ns&list=PLAwerzQfjPYNtl5MdzBq5bSuPScVTjLxG

I koniecznie zerknijcie też na nasze ubiegłoroczne Oratorium Bożonarodzeniowe! A Skrzydła świątecznie powrócą również za rok.

 

Tagi: , , , ,

Kategoria: Aktualności

Komentarze niedostępne

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij