Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 – relacja

3 września 2013 | | Napisz komentarz czytaj dalej

Uroczystą inaugurację roku szkolnego 2013/2014 rozpoczęliśmy w poniedziałek 2 września b.r. o godzinie 10.00 Mszą Świętą odprawioną przez księdza Tadeusz Liminowicza w kościele Świętej Rodziny.

rozpoczęcie roku 12-13_1Oprawę eucharystii przygotował nasz katecheta Paweł Skrzek oraz rodzice i uczniowie z klasy II B. Wspólnie dziękowaliśmy Bogu za szczęśliwy powrót z cudownych wakacji i wypraszaliśmy łaski na rozpoczynający się rok szkolny.
W Domu Akcji Katolickiej powitani zostaliśmy przez prezesa fundacji SKRZYDŁA pana Tomasza Biedachę oraz Dyrektor Szkoły panią Małgorzatę Wyżlic. Uczniom i ich rodzicom przedstawione zostało grono pedagogiczne, które poszerzone zostało o wielu nowych nauczycieli, z racji wejścia szkoły w drugi etap edukacji. Z okazji 4 urodzin SKRZYDEŁ wszyscy zebrani zostali poczęstowani wspaniałym tortem, który z roku na rok ma coraz większe rozmiary:).

Na zakończenie spotkania zwiedziliśmy szkołę, która zyskała kilka nowych pomieszczeń i dziś jeszcze bardziej cieszy nasze oczy i serca.

Wychowawcy przywitali swoich uczniów w salach lekcyjnych, wręczyli im codzienniki oraz plany lekcji.

Od jutra SKRZYDŁA otwierają się na nową przygodę!

Tagi: , ,

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij