Przez śmiech do lepszego małżeństwa seminarium

6 listopada 2013 | | Napisz komentarz czytaj dalej

Serdecznie zapraszamy na licencjonowane seminarium DVD „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”


Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa (Laugh Your Way to a Better Marriage®) przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Mark Gungor

Mark Gungor

Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.

Całe seminarium zawiera 3 części (podzieliliśmy je na na dwa spotkania17 i 24 listopada 2013 godz 15.30 – 19.00 ul Prusa 8 Lublin, Restauracja Fiesta.)

  • Opowieść o dwóch mózgach – będziecie konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia „prawa fizyki relacyjnej” – czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.
  • Klucz do niesamowitego seksu – to sesja „dla dorosłych”, na którą czekaliście całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego… nie przegapcie tego!
  • Jak razem żyć i się nie pozabijać – dzięki tej sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia… albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.

Oglądając to seminarium, będziecie doskonale się bawić, wiele się nauczycie i dowiecie jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych małżeństwach.

Obejrzyj więc program Przez śmiech do lepszego małżeństwa z kimś, kogo kochasz, z osobą, na której zależy ci najbardziej!

Dochód z seminarium przeznaczony jest na zakup pomocy dydaktycznych dla naszej Szkoły.

lub bardziej oryginalna zachęta :)

„Przez śmiech do lepszego małżeństwa” to najlepszy na rynku środek podnoszący kondycję każdego małżeństwa.

Należy go stosować gdy:

  • patrzysz na współmałżonka jakby pochodził z Wenus/ Marsa;
  • kot doświadcza więcej czułości niż ty;
  • sex jest jak przejażdżka pociągiem inter- city;
  • czujesz się w domu jak na ringu.

Możliwe stosowanie z innymi środkami typu, poradniki, sesje terapeutyczne.

Działania niepożądane: – w niektórych przypadkach odnotowano bóle brzucha spowodowane nadmiernym śmiechem – zmarszczki mimiczne (z tego samego powodu) -konieczność wymiany materaca w sypialni z powodu jego nadmiernego użytkowania Lek najlepiej podzielić na przynajmniej 2 oddzielne dawki, wtedy jego przyswajalność jest o wiele skuteczniejsza.

Dlatego jeśli pragniesz doświadczyć małżeństwa, o jakim dotychczas tylko marzyłeś, musisz skorzystać z terapii i polecić ją innym!

Katarzyna Klimek – fundraiser tel: 691480206

gungor plakat maly

Przez śmiech do lepszego małżeństwa – to najlepszy na rynku środek podnoszący kondycję każdego małżeństwa.

Tagi: ,

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij