Prace plastyczne naszych uczniów nagrodzone

AKTUALIZACJA !!!  NOWE ZDJĘCIA

Z radością informujemy, iż Jury XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego w Lublinie nagrodziło uczennicę naszej szkoły Hanię Czaban za pracę plastyczną „Na jagody” oraz zakwalifikowało do udziału w wystawie pracę Natalii Wójtowicz „Zima”. Serdecznie gratulujemy sukcesów.

Na XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Tadeusza Różewicza” nadesłano 624 prace. Jury przyznało 31 równorzędnych nagród w czterech grupach wiekowych i 21 wyróżnień. Ponadto 32 prace zostały dodatkowo zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej.

Uroczysty finał konkursu połączony z otwarciem wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac odbył się 15 marca 2012r. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie, ul. Narutowicza 4.

Praca plastyczna Hani Czaban

Praca plastyczna Natalii Wójtowicz

za:  mdk.lublin.pl

Wernisaż wystawy prac nagrodzonych w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Tadeusza Różewicza” rozpoczął koncert laureatów XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza. Po wysłuchaniu poezji J. Czechowicza i T. Różewicza w wykonaniu laureatów konkursu recytatorskiego zostały rozdane nagrody i wyróżnienia zwycięzcom konkursu recytatorskiego i plastycznego.

Tagi: , , ,

Kategoria: Aktualności, Nasze sukcesy

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij