Pożegnanie klasy szóstej

24 czerwca 2016 był ostatnim dniem mijającego roku szkolnego. Pożegnaliśmy go przy słowach wzruszającej piosenki Agnieszki Osieckiej: „Ale to już było i nie wróci więcej” w wykonaniu naszych wspaniałych absolwentów – uczniów klasy szóstej: Emilki, Karoliny, Marty, Zuzi, Łucji, Hani, Filipa, Dominika, Jaśka, Remka, Antka, Adama i Mateusza.

Skrzydlata klasa 6 - zakończenie szkoły podstawowej

Skrzydlata klasa 6 – zakończenie szkoły podstawowej

Była radość z przeżytych dni, nostalgia za tym, co wspólnie stworzyliśmy i marzenia o wielkiej przyszłości. Jeszcze ostatnie słowa podziękowania, zdjęcia, pamiątki. Ostatnie wspólne chwile, by móc zakrzyknąć: „Skończyliśmy szkołę podstawową! Jesteśmy gimnazjalistami!”

Dziękujemy Wam Uczniowie i Uczennice za radość jaką roztaczaliście w murach naszej szkoły i życzymy, byście szukając swojej drogi pamiętali, że „Skrzydła, to drugi dom (…), to pomocnych wiele rąk”. Lećcie w świat i wracajcie do nas, by zaczerpnąć tego, co tak ważne – pewności, że każdy z Was jest tak bardzo dobry i potrzebny.
A Wy, kochani uczniowie kończący klasy 0-5 jedźcie na upragnione wakacje Wędrujcie, pływajcie, biegajcie i skaczcie i wracajcie do nas szczęśliwie we wrześniu- starsi, wyżsi, opaleni, gotowi na wyzwania, które przyniesie Wam kolejny rok szkolny. Do zobaczenia za dwa miesiące w naszych „Skrzydłach”.

Tagi: ,

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij