Odyseja Umysłu – edycja 2016/2017

Odyseja Umysłu – międzynarodowy program uczący dzieci, młodzież i dorosłych rozwijania kreatywnego myślenia i niestandardowego rozwiązywania
Odyseja Umysłu

Szkolenie trenerów w Skrzydłach

problemów gości w SKRZYDŁACH od wielu lat. W cotygodniowych zajęciach prowadzonych przez naszych trenerów uczestniczą grupy chętnych uczniów już od klasy czwartej. Wiosną, po miesiącach ćwiczeń i przygotowań, nasze drużyny biorą udział w ogólnopolskiej rywalizacji, z której wracają pełne pozytywnej energii, wiary w swoje możliwości, a często także z tytułem mistrzowskim. Rok 2015 przyniósł uczniom i trenerom SKRZYDEŁ wielkie wyróżnienie – zaproszenie i udział w światowym finale Odysei w USA.

Rok szkolny 2016/2017 powitaliśmy w naszej szkole w szczególny sposób – organizując dla naszych nauczycieli szkolenie dla trenerów Odysei Umysłu, które ukończyła grupa kilkunastu osób. To wydarzenie pokazuje siłę i kreatywność skrzydlatych pedagogów. Już dojrzewają owoce kursu w postaci planów powstania odysejowej drużyny gimnazjalistów, udziału kilku naszych nauczycieli w szkoleniu dla odysejowych sędziów oraz wplatania nowych kreatywnych pomysłów w pracę z dziećmi z różnych klas – od najmłodszych do najstarszych.

Bo jak mówił poeta: „Każdy z nas jest Odysem, co wraca do swej Itaki”.

Tagi:

Kategoria: Aktualności, Szkolenia i kursy

Zostaw odpowiedź

Facebook