Nowy rok szkolny. Ruszamy!

25 sierpnia 2020 | czytaj dalej

W nowy rok szkolny ruszamy pełni nadziei na nowe doświadczenia edukacyjne, ale również ze świadomością niepokoju społeczności szkolnej związanego z koronawirusem. Dołożymy wszelkich starań, aby było bezpiecznie.

Stęskniliśmy się za Wami! Wakacje to długa rozłąka, a tym razem poprzedziły ją jeszcze ponad trzy miesiące edukacji zdalnej, gdy nasze kontakty były mocno ograniczone. Nareszcie ruszamy i wierzymy, że 1 września to początek naprawdę dobrego roku szkolnego.

W związku z pandemią koronawirusa musimy wprowadzić trochę dodatkowych rozwiązań organizacyjnych, które mogą zmniejszyć ryzyko zakażenia. Na jakich czas przy wejściu wszyscy będzie zobowiązani dezynfekować ręce. Z użyciem odpowiednich środków będziemy też dbać o dezynfekcję wyposażenia sal lekcyjnych. O wszystkich zaleceniach i procedurach, a jest ich całkiem sporo, poinformujemy społeczność szkolną i będziemy o nich przypominać. Profilaktyką zadbajmy nawzajem o swoje bezpieczeństwo.

Wprawdzie uczniowie Skrzydeł w szkole nie korzystają z telefonu, ale wszystkim rodzicom oraz uczniom po lekcjach polecamy aplikację ProteGO Safe. To program do zainstalowania w smartfonach polecany przez GIS i MEN. W zamyśle twórców ma przyczyniać się do ograniczenia liczby osób zakażonych koronawirusem.

No to ruszamy!

Tagi: , ,

Kategoria: Aktualności

Komentarze niedostępne

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij