Konkurs z z języka angielskiego „Olimpusek” – wyniki

20 marca 2012 | | Napisz komentarz czytaj dalej

5 stycznia 2012 roku, uczniowie naszej szkoły (klasy 1 oraz klasa 2) wzięli udział w olimpiadzie z języka angielskiego OLIMPUSEK. Konkurs był wyzwaniem dla dzieci, które z wielkim zapałem i zainteresowaniem przystąpiły do wypełniania zadań testowych.

Mamy nadzieję, że konkurs spełnił oczekiwania uczestników, gdyż był on zachętą do pogłębiania wiedzy, jak również sprawdzeniem swoich umiejętności i zapoznaniem się z formą konkursu. Na podstawie rozwiązanych sprawdzianów, komisja wyłoniła uczniów, którzy wykazali się największą wiedzą.

Dla uczniów najbardziej wyróżniających się zostały przygotowane nagrody książkowe oraz dyplomy laureatów. Osoby, które zajęły miejsca od 11 wzwyż otrzymały dyplomy uznania za trud i zaangażowanie w uczestnictwo w konkursie.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogą być z siebie dumni !!!

Szczególnie pragniemy pogratulować uczniom, którzy zajęli ex aequo miejsce 1, otrzymali maksymalną ilość punktów (210) i zasłużyli na grawerowany dyplom laureata oraz nagrodę książkową:

 1. Albert Śliwiński kl.1 A
 2. Kacper Banach kl. 1 B
 3. Urszula Czarnacka kl. 1 B
 4. Zuzanna Dymicka kl. 1 B
 5. Martyna Mamos kl. 1 B
 6. Grzegorz Rzymowski kl. 1 B
 7. Jakub Sanecki – Niedźwiadek kl. 1 B
 8. Julia Marcewicz kl. 1 B
 9. Jakub Marcewicz kl. 1 B

Dyplom laureata otrzymały osoby, które zajęły do 10 miejsca:

 1. Antonina Demkowska kl. 1 A
 2. Zofia Kozłowska kl. 1 A
 3. Antoni Kołodyński kl. 1 A
 4. Dominik Żmijan kl. 2 A

Gratulujemy  !!!

Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki z konkursu ZUCH z języka angielskiego, który miał miejsce dnia 20 marca 2012 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Skrzydła”

Tagi:

Kategoria: Aktualności, Nasze sukcesy

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij