Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość odbyła się w trzech turach. O godzinie 9.00 przywitaliśmy uczniów klas 0-3, następnie spotkaliśmy się w gronie klas 4-6, by zakończyć dzień entuzjastycznym powitaniem uczniów naszej pierwszej klasy gimnazjalnej.

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017
Razem z nauczycielami i rodzicami odśpiewaliśmy hymn szkoły autorstwa pani Renaty Barańskiej-Gumieniak, rozpoczynający się od słów:
„Każdy z nas historię swoją ma,
choć się różnimy to wspólny cel mamy.
Na wartościach budować świat,
wiemy,że w drodze tej nie jesteśmy sami.
Znaleźliśmy miejsce na ziemi swe”
Cieszyliśmy się z tego, że tak wielu uczniów dołączyło w tym roku do „Skrzydeł”, by razem z nami uczyć się i bawić, pracować nad sobą i pomagać innym; odkrywać to, co nieodkryte, nazywać, co nienazwane.
Jeszcze czujemy ciepły, wakacyjny wiatr. Obracamy twarze do słońca wspominając wakacyjną beztroskę, ale szkoła już nas woła.Skrzydła czekają na uczniów. Cieszy nas nowe, wspaniałe boisko, piękne sale. Zachwyca mądrość, dobroć i entuzjazm naszych uczniów, nauczycieli i rodziców. 3,2,1,0 start! Uznajemy rok szkolny 2016/2017 za rozpoczęty.

Tagi: , ,

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij