III Dzień Otwartych Drzwi – relacja

W sobotę 25 lutego nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych ofertą dydaktyczno – wychowawczą „Skrzydeł”.

Dla rodziców przygotowaliśmy spotkanie na temat indywidualnych wzorców myślenia. Każdy z uczestników miał szansę usłyszeć o różnych typach inteligencji oraz podejść do nauczania i wychowania dzieci i młodzieży.

III Dzień Otwartych Drzwi

Słuchając wykładu pani dyrektor Małgorzaty Wyżlic oraz psycholog Agnieszki Więcek mogliśmy odpowiedzieć sobie na pytanie jaki rodzaj inteligencji dominuje u mnie, a jaki u mojego dziecka i co z tego wynika.

Następnie w formie prezentacji multimedialnej została zaprezentowana oferta dydaktyczno-wychowawcza „Skrzydeł”. Rodzice zachęcani do zadawania pytań mieli szansę poznać zasady obowiązujące w naszej placówce. W tym samym czasie nasi milusińscy spędzali czas na zajęciach ruchowych, zajęciach muzycznych, logiczno-matematycznych oraz na warsztatach lalkarskich.

Przez cały czas otwarta była kawiarenka przygotowana przez rodziców uczniów kl. Ia.
Na naszych gości czekała gorąca kawa, herbata i wiele słodkich niespodzianek. W nieformalnej atmosferze można było porozmawiać z rodzicami uczniów naszej szkoły o sprawach nurtujących osoby chcące posłać dzieci zarówno do klas startowych jak i do pierwszych.

Posłuchaj dźwięków z III Dnia Otwartego (dzięki uprzejmości Radia Er Dziękujemy !)

dyrektor Małgorzata Wyżlic: mp3 1.13 MB

rodzice uczniów : mp3 1.30 MB

Na kolejne Dni Otwarte zapraszamy w kwietniu. Spotkajmy się w „Skrzydłach”.

Tagi:

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij