Ferie zimowe 2013 – W zdrowym ciele zdrowy duch.

25 lutego 2013 | | Napisz komentarz czytaj dalej

Pierwszy tydzień ferii w naszej szkole minął pod hasłem W zdrowym ciele zdrowy duch.

W poniedziałek oraz piątek dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach karate oraz brać udział w zajęciach tanecznych prowadzonych przez panią Igę Malik.

We wtorek wybraliśmy się na ściankę wspinaczkową, gdzie uczniowie mogli wspinać się pod okiem wykwalifikowanych instruktorek. Po powrocie każde z dzieci wykonało własną sportową koszulkę z numerkiem i nazwiskiem.

W środę wybraliśmy się do Teatru im. H.CH. Andersena na przedstawienie Pasterka i kominiarczyk, ale tego dnia nie zabrakło również akcentu sportowego, a była nim nauka ZUMBY, prowadzona przez panią Olę.

W czwartek dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach judo, a następnie korzystając z zimowej aury, uzbrojeni w sanki, ,,jabłuszka do zjeżdżania” oraz deski  wybraliśmy się na pobliską górkę.

Ostatniego dnia sportowego tygodnia uczniowie otrzymali dyplomy za wytrwałość i entuzjazm, którego nie zabrakło żadnego dnia.

Tagi: ,

Kategoria: Aktualności, wakacje i ferie

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij