Kochane Babcie i Dziadkowie najważniejsi.

27 lutego 2014 | | Napisz komentarz czytaj dalej

21 lutego 2014 zorganizowaliśmy w naszej Szkole specjalny dzień dla Seniorów i Wnucząt. Był to dzień, w którym Kochane Babcie i Dziadkowie, byli dla nas najważniejsi.


Zależało nam na tym, by Uczniowie wykazali się troską o inne osoby, by potrafiły być gospodarzami we własnej szkole. Tak więc Wnuczki i Wnukowie mieli nieustannie dbać o naszych Drogich Gości, aby dobrze czuli się wśród nas.

bacia_dziadek_2014_2W ramach spotkania zorganizowane były cztery aktywności, do których Wnuczęta zaprosiły Seniorów:

  • KINO, w którym można było obejrzeć niepowtarzalne, zadziwiające, lekko wzruszające filmiki nagrane w każdej klasie specjalnie dla Seniorów. Dziękujemy za serdeczny odbiór.
  • SERDECZNA KAWIARENKA z PREZENTAMI – To tu Wnuczęta wręczały przygotowane własnoręcznie prezenty. Było to miejsce szczególnego okazania czułości, serdeczności i wspólnego delektowania się przysmakami.
  • SALA ARTYSTYCZNEGO WYCZYNU, dawała okazję do stworzenia wspólnego dzieła, stworzonego z odrysowanych dłoni – Wnucząt i Seniorów. Powstające dzieła pokazały, że fantazja międzypokoleniowa daje najwspanialsze efekty. Z odrysowanych dłoni powstały: smoki, dżdżownice, stonogi, żaby, drzewa, kwiaty, słońca, łapo-stwory, gwiazdy, ośmiornice, ryby, ptaki, lwy…. i wiele, wiele innych pomysłów.
  • SALA RELAKSU – była miejscem wspólnego wyciszenia, odpoczynku, zatrzymania czasu…, doświadczenia, że można i trzeba żyć bez pośpiechu.

Niektórzy z Seniorów opuszczając nasze progi wyrazili ochotę zapisania się do szkoły w charakterze ucznia!!! Popieramy ich zapał i dobry przykład dla Wnucząt, a temat Szkoły z Seniorami uważamy za otwarty i atrakcyjny, kto wie… kto wie…

 

Z największymi z możliwych podziękowaniami dla wszystkich Babć i Dziadków za ten przemiły dzień – Skrzydlate Wnuczęta i Kadra Szkoły Skrzydła

Tagi:

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij