8 Dzień otwartych drzwi – relacja

24 marca 2015 | | Napisz komentarz czytaj dalej

Dzień otwartych drzwi – sobotnie przedpołudnie 7 marca 2015 roku był to wyśmienity termin, by z bliska przyjrzeć się ofercie naszej szkoły.

Skrzydła uchyliły rąbka tajemnicy, w jaki sposób tworzą środowisko wychowawcze nakierowane na rozwój uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Ciekawa oferta edukacyjna skierowana do dzieci już od 5 roku życia, pomoc w odkrywaniu i rozwijaniu pasji, pomysł na towarzyszenie rodzinom w wychowaniu najmłodszych były tematem spotkania z panią dyrektor Małgorzatą Wyżlic.

Kiedy przyszli skrzydlaci uczniowie wykonywali cyrkowe ozdoby, kuglarskie sztuczki, zmagali się z interaktywnymi łamigłówkami i budowali konstrukcje podczas zajęć z robotyki, rodzice przy kawie i cieście dopytywali o szkolną codzienność nauczycieli i gospodarzy, czyli rodziców z klasy 1a i 1b.

Był czas na oglądanie sal lekcyjnych, podręczników i wytworów pracy naszych podopiecznych. Był czas na zachwyt i niedowierzanie, że można inaczej budować relacje szkoła-rodzic, że są sposoby mobilizowania do nauki inne
niż „jedynka”, a życzliwości można się nauczyć. Kto był, ten wie.

Kto szuka szkoły, która dodaje skrzydeł bardzo wielu, każdego dnia, niech śmiało przychodzi. Trafiłeś do „Skrzydeł”? Jesteś pod dobrym adresem.!!!

(Plik dźwiękowy zamieszczony dzięki uprzejmości Radia eR – dziękujemy )


Tagi:

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij