Uwaga koronawirus!

15 maja 2020 | czytaj dalej

Szanowni Państwo,
w związku z trwającym stanem epidemii stacjonarna działalność Szkoły Podstawowej Skrzydła była zawieszona od 12 marca. Od połowy maja uruchomiliśmy działalność opiekuńczą z elementami edukacji dla części naszych podopiecznych. Przez cały czas epidemii prowadzimy edukację zdalną dla wszystkich uczniów pozostających w domu.

Szczegółowe informacje o zasadach działalności placówek edukacyjnych w czasie epidemii znajdziecie Państwo na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Drodzy Rodzice, jeśli Wasze dziecko jeszcze nie ukończyło 8 lat, to macie możliwość skorzystania z zasiłku opiekuńczego na czas opieki na dzieckiem w związku z zagrożeniem koronawirusem. Wniosek należy złożyć do pracodawcy. Więcej informacji (i formularz) znajdziecie na stronie internetowej ZUS-u.

Jednocześnie zachęcamy i prosimy Was o stosowanie  działań zmniejszających ryzyko zarażenia. Więcej informacji i porad istotnych w związku z zagrożeniem koronawirusem znajdziecie na stronie Ministerstwa Zdrowia.

 

Tagi: , ,

Kategoria: Aktualności

Komentarze niedostępne

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Skrzydlata Odyseja Umysłu z polotem! TRWA ZRZUTKA!!!

Już osiągnęli niesamowity sukces! W swojej kategorii zostali mistrzami Polski! W nagrodę otrzymali szansę startu w światowych finałach konkursu Odyseja...

Zamknij