Ślubowanie klas pierwszych rocznika 2014/2015

30 października 2014 | | Napisz komentarz czytaj dalej

13 października 2014 r. dzieci z klas pierwszych uroczyście wstąpiły w poczet uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej SKRZYDŁA.


Ślubowanie poprzedziły „egzaminy” przygotowane przez uczniów klas trzecich. Starsi koledzy sprawdzali, czy pierwszoklasiści potrafią śpiewać, grać na instrumentach, recytować, czy wiedzą, jak należy zachowywać się w szkole i jakie są obowiązki ucznia. Sprawdzali także pracowitość i samodzielność młodszych kolegów. Okazało się, że pierwszoklasiści spełniają wszystkie wymogi aby zostać pełnoprawnymi uczniami szkoły ze wszystkimi przywilejami i obowiązkami.

Zwieńczeniem tego szczególnego dnia było wspólne przyjęcie rodziców, dzieci i nauczycieli na którym skosztować można było tortu ze szkolnymi tarczami.

Nasi nowi uczniowie otrzymali dyplomy, upominki oraz tarcze, które zobowiązali się nosić z godnością dbając o dobre imię Szkoły SKRZYDŁA.

Tagi: ,

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej SKRZYDŁA na rok szkolny 2019/2020 została rozpoczęta. Serdecznie zapraszamy do przesyłania kart zgłoszenia oraz zapisów dzieci...

Zamknij