Projekt AIESEC – express your knowledge

21 stycznia 2013 | | Napisz komentarz czytaj dalej

W dniach 21-25 stycznia 2013 nasza szkoła bierze udział w projekcje AIESEC „Express Your Knowledge”.


AIESEC_LUBLINW ramach projektu Sarah Zhy z Australii, oraz David Giraldo z Kolumbii przeprowadzą warsztaty dotyczące swoich krajów.

Projekt wprowadza uczniów w świat odmiennych kultur, budując w ten sposób postawę
odwagi, otwartości i tolerancji. Spotkanie z wolontariuszami ma na celu uświadomić młodym ludziom możliwości osobistego rozwoju oraz promować aktywne zdobywanie
wiedzy. Dostarczenie uczniom nowych umiejętności językowych oraz poszerzenia wiedzy na temat innych kultur i krajów.

Warsztaty są sposobem na kreatywną naukę, a co najważniejsze sprzyjają poszerzaniu horyzontów i tolerancji naszych uczniów.

Express Your Knowledge to projekt skierowany głównie do uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych województwa lubelskiego.

Grupa praktykantów zza granicy przeprowadzi cykl interaktywnych szkoleń w języku angielskim na temat przedsiębiorczości lub kultury krajów, z których pochodzą praktykanci.

Projekt ma zasięg regionalny. Praktykanci w każdej edycji prowadzą zajęcia w około 40 szkołach w całym województwie. 16 praktykantów z zagranicy dociera do ponad 6000 uczestników i zaciekawia swoją kulturą uczniów.

Tagi: , ,

Kategoria: Aktualności, Projekty i konkursy

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij