Odyseja Umysłu – finał ogólnopolski w Gdyni

22 marca 2018 | | Napisz komentarz czytaj dalej

Odyseja Umysłu to międzynarodowy konkurs, w którym liczy się radość tworzenia i współpracy. Od kilku lat uczniowie ze Szkoły Skrzydła nie tylko biorą udział w rywalizacji. Konkursowe zadania stały się również inspiracją do zajęć dodatkowych, które co roku mogą wybierać uczniowie klas 1-8.

Odyseja Umysłu wymaga pomysłowości i wytrwałości. Dzięki pracy zespołowej, zarówno uczniów jak i trenerów, efekty są widoczne w bardzo atrakcyjnych wizualnie formach. Pozwalają nawet bez udziału z rywalizacji ogólnopolskiej czy międzynarodowej odczuć uczestnikom radość i satysfakcję z pracy w zespole. To zobaczycie na filmie poniżej, zarówno na twarzach występujących „Odyseuszy” jak również zachwyconych widzów.

Dodatkowym powodem do dumy są sukcesy w rywalizacji konkursowej. W tym roku dwie z naszych drużyn zakwalifikowały się do udziału w finale ogólnopolskim konkursu Odyseja Umysłu w Gdyni. Taka wyprawa to duże wyzwanie finansowe i logistyczne dla szkoły i rodziców. Wyrazy wdzięczności za wsparcie finansowe kierujemy do darczyńców. Sponsorem strategicznym w naszych zmaganiach została Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy SA. Serdecznie dziękujemy!

Polecamy również:

Ku realizacji pasji i marzeń – zajęcia dodatkowe w Skrzydłach

Zajęliśmy 7 miejsce na 36 Finale Światowym Odysei Umysłu w USA!

Grupa Azoty

Tagi: ,

Kategoria: Aktualności, Nasze sukcesy

Zostaw odpowiedź

Facebook