Wzmacniamy angielski w Skrzydłach

25 stycznia 2018 | | Napisz komentarz czytaj dalej

W bieżącym roku szkolnym rozpoczynamy współpracę z British Council oraz wydawnictwem Pearson. Stawiamy mocny akcent na to, aby język angielski w Szkole Skrzydła był nauczany na jak najwyższym poziomie.

Podjęta współpraca z wydawnictwem Pearson umożliwi monitorowanie postępów każdego ucznia w nauczaniu podstawy programowej języka angielskiego oraz stopnia przygotowania do egzaminów końcowych. Pozwoli również na uzyskanie dedykowanych materiałów  do indywidualnego toku nauczania. Zyskamy jednocześnie dostęp do dodatkowych materiałów edukacyjnych na wysokim, profesjonalnym poziomie.

Po raz pierwszy uczniowie podejdą do testu diagnozującego w maju. Od roku szkolnego 2018/2019 takie testy będą przeprowadzane dwukrotnie – na początku i na końcu roku szkolnego – mierząc postęp osiągnięty przez każde z dzieci w danym roku szkolnym. Informację zwrotną z postępów w nauce i poziomu opanowanej wiedzy otrzymają zarówno uczniowie jak i rodzice.

W ramach współpracy w British Council w program całorocznych zajęć z angielskiego zostaną włączone dodatkowo elementy przygotowujące do zdawania certyfikowanych egzaminów Cambridge na dostosowanym do umiejętności uczniów poziomie. Każdego roku w lutym uczniowie będą mogli zweryfikować swój poziom przygotowania do certyfikowanych egzaminów biorąc udział w wewnątrzszkolnym bezpłatnym teście. Chętni, poprzez realizację indywidualnych zadań otrzymanych od nauczyciela, będą mieli możliwość przygotowania się i przystąpienia do egzaminów zewnętrznych  w celu otrzymania certyfikatu Cambridge. Termin nieobowiązkowego egzaminu zewnętrznego (który będzie już odpłatny) przypada w tym roku 2 czerwca.

Pracujemy nad coraz wyższą jakością nauczania w Szkole Skrzydła. Aktywna i stała współpraca całego zespołu naszych anglistów ze specjalistami British Council i Wydawnictwa Pearson jest tego przejawem. A efekty zobaczycie u naszych uczniów!

 

Tagi: , , ,

Kategoria: Aktualności, Szkolenia i kursy

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij