X Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w SKRZYDŁACH zgromadził szerokie grono rodziców i dzieci zainteresowanych ofertą naszej szkoły.
Sobota 18 lutego była czasem, kiedy osoby zainteresowane mogły zapoznać się z ofertą szkoły prezentowanej na tle nowej ścianki wspinaczkowej.

Licznie przybyli goście śledząc pojawiające się gałęzie mapy myśli podążali za naszym pomysłem na wychowanie, a także rozwój pasji i wiedzy uczniów. Rodziców zaprosiliśmy do udziału w sesjach warsztatowych dotyczących Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, integracji sensorycznej oraz wychowania dziecka pozytywnie nastawionego do świata. Kiedy przyszli uczniowie SKRZYDEŁ podzieleni na grupy Tygrysków, Papug, Krokodyli i Pand tworzyli zabawne kurczątka, grali na bum bum rurkach, poznawali ciekawe gry planszowe, bawili się w angielskie i hiszpańskie zabawy, dorośli przy filiżance aromatycznej kawy mieli czas na rozmowy o szkole.


Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz rodzicom, uczniom i nauczycielom SKRZYDEŁ za przygotowanie wspaniałego wydarzenia.

Tagi:

Kategoria: Aktualności

Facebook

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielkanoc 2021

„On odpuszcza wszystkie twoje winy, leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i...

Zamknij